Teslimat Koşulları

  • İstanbul dışı siparişler, saat 16:15'dan önce verildiğinde aynı iş günü kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 13:00'ten sonra verilen kargo seçimli siparişler ilk iş günü kargoya verilir. Pazar günleri kargo gönderimi yapılmaz. (Kargo firmasından kaynaklanan, bazı istisnai uzak bölgeler için oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.)

    Kurye hizmetimiz sabah 11:00'de başlamaktadir. İstanbul'un birçok ilçesine sipariş verildikten 3 saat içinde teslimat yapılır. Uzak bazı ilçeler için teslimat süresi 3 saati geçebilir. Pazar günü kurye gönderimi yapılmaz. Pazar günleri ve 17:00'dan sonra vermek istediğiniz siparişleri Yemeksepeti.com ve Bolbol.com üzerinden verebilirsiniz. Yemeksepeti ve bolbol kurye ile teslimat yapmaktadır.

    Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firma sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL üzerinden yapılır. www.baklavasiparisi.com  Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır